قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ثبت سفارش در سایت آقای کتاب

آقای کتاب صرفاً کتاب‌های نو را به فروش می‌رساند و امکان تهیه و ارسال کتاب‌های دست دوم را ندارد.
کتاب‌های ارائه شده در سایت آقای کتاب ممکن است حسب مورد قابل ارسال نباشد. بانک کتاب برخی عناوین را در انبار خود موجود داشته و باقی موارد سفارش داده شده را به صورت مستقیم از ناشر، مراکز پخش معتبر و یا همکاران کتابفروش خود تهیه می‌کند، اما در برخی موارد ممکن است کتاب خریداری شده توسط شما به هیچ عنوان توسط شبکه تأمین بانک کتاب قابل تهیه نباشد .
خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و…) بر عهده تولید کننده محصول است و آقای کتاب هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر آقای کتاب می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده، وجه آن عیناً به حساب اعتباری مشتری مسترد می‌گردد. مشتری می‌تواند از این وجه برای پرداخت هزینه سفارش‌های بعدی استفاده کرده و یا درخواست استرداد آن به حساب بانکی خود را در بخش اعتبارات ثبت نماید. استرداد وجه مشمول هیچ هزینه ای نیست.
هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.
تمامی کتب کاملا سالم و بدون هیچ گونه عیب و نقضی ارسال می شوند و قبل از ارسال توسط تیم ارسال بررسی می شود و به مشتریان عزیز این اطمینان داده می شود.
جهت رفاه حال مشتریان عزیز تحویل سفارشات در مشهد مقدس همراه با پیک و کاملاً رایگان بوده و در ارسال شهرستان نیز بسته به نوع ارسال پستی طی ۴ تا ۷ روز کاری تحویل ایشان خواهد شد.
جهت رفاه حال عزیزان سایت آقای کتاب تخفیفات ویژه و ادواری را در نظر گرفته است و شما می توانید با ارسال عدد ۵۰ به سامانه ۵۰۰۰-۲۰۴۰-۶۸۶-۹۸۵ از این تخفیفات مطلع شوید !!!
مشتریان می توانند با شماره تلفن ۰۵۱۲۷۱۷۲۲۳ الی ۶ به صورت تلفنی نیز خرید خود را ثبت نمایند.